e.l.f.Contour Palette

e.l.f.Contour Palette

Popis

Táto krásna paleta obrysov obsahuje 4 nádherné odtiene, ktoré kombinujú a prispôsobujú vlastný, definovaný vzhľad. Pigmentované farby sú určené na tvarovanie, zatienenie, vyrezávanie, rozjasnenie a zvýraznenie očí, lícnych kostí, nosa a čeľuste, aby zúžili a vylepšili vlastnosti. Naplnené vitamínom E, ktoré vyživujú nádhernú pokožku.

Pomocou tmavších kontúrových odtieňov naneste farbu na oblasti, v ktorých chcete dosiahnuť zoštíhlenie. napríklad po stranách a vdýchnite špičku nosa, v dutine líc, pozdĺž čeľuste a pozdĺž vlasovej línie po stranách čela. Použite matný odtieň na zjasnenie, aby ste pridali svetlo, nadvihli a vytvorili definované uhly v hornej časti nosa, brady a stredu čela. Na osvietenú žiaru použite zvýrazňujúci odtieň na hornej časti lícnych kostí, pod obočnou kosťou, na luk Cupida a na chrámoch.

© J.A. kozmetika

Prísady

Sľuda, mastenec, etylénglykol-palmitát, oxid kremičitý, nylon-12, pasta, stearát zinočnatý, dimetikón, tokoferyl-acetát (Ve), môže obsahovať oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491, CI 77492, CI 77499, mangánová fialová ( CI 77742)