L’Oreal ParisMagic Lumi Light Infusion, tekutý pleťový základný náter

L’Oreal ParisMagic Lumi Light Infusion, tekutý pleťový základný náter

Popis

Osvetlite svoju pleť pomocou ľahkého infúzneho primeru. L’Oreal Paris Magic Lumi Light Infusion Primer je jedinečná tekutá formulácia, ktorá sa hladko premieša s pokožkou, aby zvýšila jej živosť a jas. Textúra je vyhladená a tónovaná pre prirodzene vyzerajúcu pleť. Používajte s zvýrazňovačmi True Match Lumi a Lumi pre zvýšenie jasu. Univerzálne odtiene vhodné pre všetky typy pleti a odtieňov.

Ľahký infúzny základ

Okamžité osvetlenie

Osvietená pleť

Všetky typy pleti a tóny

  1. Noste osamelý svetelný vzhľad. 2. Noste pod alebo zmiešajte so základom mäkké svetlo ilúzie. 3. Zvýraznite špecifické oblasti tváre a vytvorte vyrezávaný efekt.

© L’Oreal USA, Inc

Prísady

Voda (Aqua), cyklopentasiloxán, glycerín, izododekán, alkoholový denat., Bis PEG / PPG 14/14 dimetikón, PEG 10 dimetikón, etylhexylhydroxystearát, síran hlinitý, oktenylsukcinát, fenoxyetanol, síran horečnatý, difenyl dimetikolyltrifluóly, kapryldiyllykol, kaparyl, kaparyl, kaparyl, dietylalkohol, kaparyl Kopolymér, metylparabén, nylon 12, môže obsahovať (+/-) :, chlorid bizmutitý (CI 77163)

Varovanie

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na poškodenú alebo rozbitú pokožku. Pri používaní tohto produktu chráňte pred očami. Opláchnite ich vodou. Prestaňte používať a ak sa objaví vyrážka, opýtajte sa lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak dôjde k požitiu, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc alebo sa spojte s toxikologickým strediskom.